Torbalı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Torbalı su kaçağı tespiti yapan firmamız ön tespit çalışmaları ile su kaçağı tespiti çalışmaları başlanır. Herhangi bir hasar oluşturulmayacak şekilde işlemler sürdürülür. Özel görüntü alıcı kameralar ile temiz su tesisatlarınızda ki su kaçak tespiti çalışmalarına devam edilir. Alınan görüntüler eşliğinde uzmanlarımız doğru müdahaleler ile sorununuzu kökten halleder. Kırmadan robot teknolojisi ile birlikte işlemleriniz bu kadar kısa ve etkili şekilde bitirilir. Son olarak kontrol çalışmaları yapılarak sizlerin yanında ayrılırız. Su tesisatı kaçak bulma çalışmaları bu sayede noktalanır. Gizli su kaçakları olsun diğer kaçak türleri olsun bizler ile artık zor değil. Birçok farklı sebepten kaynaklı olarak oluşan kaçaklar başımıza geldiğinde ne yapacağımızı bilemeyiz. Gelen yüksek faturalar ve de betonlarda yaptığı hasarlar bizleri zor durumda bırakabilir.

Bu durumlarda eski yöntemler ile çalışan tesisatçılar yerine profesyonel bir hizmet sürdüren firmaları aramanız sizler için daha iyi olacaktır. Özel olarak yurt dışından ithal edilen robot görüntüleme cihazları ile kırıp dökmeden su tesisatı kaçak bulma çalışmalarını büyük bir özen ve güvenilir bir şekilde noktalarız. Hemen bizleri arayarak bu hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.

Su tesisatları zamanla yıpranmadan kaynaklı veya istenmeden verilen hasarlardan dolayı sızıntı yapabilir. Kurumsal firmamız su sızıntısı tespiti ve onarımında gereken uzman desteğinin size veren kurumdur. Su tesisatlarından meydana gelen bu olumsuzluklar yaşanılan konutlarda rutubet ve nemlenmelere su faturalarının kabarık gelmesine hatta alt kat komşularınızı rahatsız etmeye bile sebep olabilir. Açık alanlarda olan su tesisatlarınızın da kaçak olmasıyla bahçelerinizi sular basabilir. Su sızıntılarını genelde evdeki tüm bataryaların kapatılmasından sonra saatin dönüp dönmediğine bakarak anlamaya çalışırız.

Kimi zamanda sıradan tesisatçılardan veya kendi yöntemlerimizle su kaçağını gördüğümüz yerlerde o bölgeye kazarak veya fayansları kırarak onarma işlemine kalkışırız. Fakat su tesisatları zeminlerin betonların altında kaldığı için direk sızıntının olduğu yerden dışarı çıkmak kendine en uygun boşluklardan yararlanarak kendini gösterir.

Biz de kendi yöntemlerimizle yaptığımız su sızıntısı tespitlerinde tahmine dayalı olarak bu dışarıdan gözümüze çarpan yerleri kullanarak kazma ve kırma işlemi yaparız. Fakat bu çok doğru bir yol olmaz çünkü gereksiz yere fayanslar ve duvarlar zarar görmüş gereğinden fazla alan kazılmış olur.

Kurumsal firmamız son teknoloji cihazları sayesinde artık ihtimallere dayalı su sızıntısı tespiti yapmamaktadır. Son derece sistemli ve güvenilir olan robot cihazlar hiçbir kırma dökme işlemi yapmadan su sızıntılarını bulmaktadır.

Firmamız adı altında çalışan usta ekiplerimiz su sızıntısı tespitinde akustik ses dinleme cihazı ve dedektörlü kaçak tespit cihazını kullanıllır.

Açık veya kapalı alan farketmeden hizmet veren bu robot cihazlar tesisatta yapılan detaylı arama sonucunda tam sızıntı yeri tespit etmekte gayet başarılıdır. Zaman olarak da son derece kısa sürede hizmet veren robot cihazlar ile fazladan yere günlük hayat aksamamış olur. Akustik ses dinleme cihazı ve dedektörlü su kaçağı tespit cihazı ile artık su sızıntısı hem maddi olarak size fazla yükümlülük gerektirmez hemde sizi yormadan ekiplerimizin özel ve teknik çalşmalarıyla su sızıntısı tespit edilmiş olur.

Artık günümüz teknolojisinin ilerlemesiyle eski klasik su sızıntısı tespitlerinin modası geçmiş olup kurumsal firmamızın sahip olduğu modern teknoloji robot cihazlar tespitleri güvenilir şekilde yapma durumundadır.